Nasza sieć komputerowa

Dostawa Internetu

Działając jako zarejestrowany przedsiębiorca telekomunikacyjny świadczymy usługi dostępu do Internetu. Gwarantowane łącza dostępowe i własna infrastruktura sieci z profesjonalnymi urządzeniami zapewniają stabilny i nieprzerwany dostęp.

Serwery wirtualne

W ramach własnych zasobów sprzętowych oferujemy budowę stron internetowych i umieszczanie ich na naszych serwerach. Oferta jest skierowana głównie dla ośrodków zdrowia z którymi współpracujemy. Rejestrujemy adresy domen dla Państwa łączy dostępowych do sieci Internet, również dla dynamicznie zmieniających się adresów łączy w usługach typu Neostrada. Adres domeny DNS umożliwi Państwu dostęp, z dowolnego miejsca na świecie, do własnych zasobów informatycznych, nawet pomimo ciągłej zmiany adresów łączy. Domena DNS jest również wykorzystywana przez obsługę informatyczną, mogącą dzięki temu zdalnie na odległość rozwiązywać i monitorować problemy w Państwa systemach informatycznych.

Teletechnika

Sieci teleinformatyczne

Budujemy sieci teleinformatyczne komputerowe i telefoniczne, prowadzone przewodami miedzianymi. Dostarczamy urządzenia wykonując jednocześnie konfigurację i uruchomienie. Doradzamy przy wyborze odpowiednich rozwiązań dysponując doświadczeniem i szeroką wiedzą o technologiach.

Rozwiązania specjalizowane

Dysponujemy doświadczeniem w zakresie specjalizowanych urządzeń i instalacji dla systemów: telewizji przemysłowej, alarmowych, domofonowych. Doradzamy, projektujemy i wykonujemy instalację wymienionych systemów.

Nadzór i zarządzanie zasobami

Nadzorujemy powierzone nam zasoby sprzętowe i informatyczne od prostych aplikacji po systemy baz danych.